zima

Areál v Peci je vhodný pro sportovní i rekreační lyžování a snowboarding. Nabízí 12,5 km sjezdovek a lyžařské atrakce jako je Funline s klopenými zatáčkami a 8 m dlouhým tunelem, nebo tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom.

Přímo u penzionu je zastávka skibusu ke sjezdovce Javor. Doba jízdy je přibližně 5 minut, intervaly jsou každých 15 minut.

50 metrů od penzionu jsou také dvě kratší modré sjezdovky vybavené vlekem poma. Jsou ideální pro rodiny s malými dětmi a začátečníky.

Více informací o skiresortu Pec pod Sněžkou najde zde.

Ski Kid
Snowy Forest
Young Couple in Snow
Snowy Woodland Trees
KARTA HOSTA

Při příjezdu do penzionu dostáváte vaší Kartu hosta, která vám poskytne zajímavé slevy v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě.Více informací o slevách najdete zde.

 

WELLNESS

Sauny, masáže, vířivé vany a další relaxační procedury najdete například v hotelu PECR vzdáleném 500 m od penzionu. Více informací zde.

Bazén, posilovnu a další najdete v hotelu Horizont.

 

BOWLING

Bowling bar se čtyřmi dráhami je od penzionu vzdálený

300 m. Hostům ubytovaným v našem penzionu nabízíme
k týdenímu pobytu jednu hodinu bowlingu zdarma. Dráhu si můžete rezervovat telefonicky na +420 605 213 695.

 

AQUAPARKY

Asi 35 km od Penzionu Veronika, z polské strany, pod Sněžkou leží horské městečko Karpacz. Tam, krom jiných zajímavostí, jako je skandinávský kostel Wang, se nachází
v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI, dva nádherné aquaparky.

 

V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký

25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, výřivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště s vodní džunglí

a další atrakce.

Vodní park TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI je otevřen každý den od 9 hodin do 21 hodin . Jsou zde 4 sauny s ochlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem. Dále posilovna, solná jeskyně , 8 výřivek s celkovou kapacitou až 120 osob s různými koupelemi. 7 bazénů
(s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou,
s ledovou vodou atd. Je tu i dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogány a 1 trychtýř, venkovní bazény

a další atrakce.