O  UBYTOVÁNÍ

Dohromady nabízíme 17 lůžek a 3 možné přistýlky. Lze se ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí, či rodinných pokojích s vybavením až pro čtyři osoby. Čekají na vás útulné pokoje s horskými výhledy na okolní svahy, vybavené vlastním sociálním zařízením a čistým voňavým povlečením a ručníky. V každém pokoji je k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma, televize, dostatek úložného prostoru a pracovní stůl s židlí či křeslo. Pro nejmenší návštěvníky máme k dispozici dětské postýlky a jídelní židličky. Po ránu pro vás šéfkuchař Kuba připraví vydatnou snídani, kterou lze doplnit šálkem čaje nebo dobrou kávou. Vše samozřejmě v ceně ubytování.

MIMO SEZÓNU

ZIMNÍ SEZÓNA

20.12.2021 - 3.4.2022

Dospělí

Děti od 4 do 12 let

Batolata do 3 let

Pejsci

1050 Kč/ noc se snídaní

790 Kč/ noc se snídaní

300 Kč/ noc

200 Kč/ noc

1150 Kč/ noc se snídaní

860 Kč/ noc se snídaní

400 Kč/ noc

200 Kč/ noc

Během zimní sezóny přijímáme týdenní pobyty od neděle do neděle (7 nocí), případně od neděle do čtvrtka a naopak. V ostatních případech nám napište ve formuláři níže a rádi vymyslíme jinou alternativu.

Příplatek za ubytování pouze na jednu noc je 300 Kč za osobu. Příplatek za jednolůžkový pokoj je 250 Kč za osobu na jednu noc. Cena neobsahuje rekreační poplatek 20 Kč/osoba/noc (pro osoby ve věku 18-70 let). Check-in probíhá od 14:00, check-out do 10:00. Můžete u nás také zaparkovat, a to zdarma pohodlně přímo u penzionu.

REZERVUJTE RADĚJI HNED

Nemáte rádi formuláře? Neváhejte Nás kontaktovat telefonicky.

Telefon

+420 724 889 232

Email

Sociální sítě

  • Facebook
  • Instagram

Kliknutím na tlačítko „Potvrdit rezervaci“ prohlašujete, že jste se seznámili s tím, jak chráníme vaše osobní údaje a jaká máte práva. Vše o ochraně osobních údajů najdete zde. 

Děkujeme, brzy na Vaši žádost odpovíme!

PRO SKUPINY

Veronika je vhodná pro váš teambuilding, oslavu narozenin, rodinnou večeři nebo firemní večírek. V naší restauraci je k dispozici 40 míst k sezení uvnitř a 30 míst na terase. Připravíme pro vás servírované menu o třech až pěti chodech, raut, švédské stoly nebo jen lehké občerstvení. V rámci akce je možné pronajmout také pokoje penzionu.